Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí 

Potrebujete pomôcť so správou sociálnych sietí? Nemáte čas na tvorbu kvalitných textov a budovanie vzťahu s vašimi zákazníkmi? Chceli by ste lepšie komunikovať svoje produkty a služby, ale neviete presne ako? Hľadáte niekoho, kto by sa vám postaral o účty na sociálnych sieťach a ešte ich aj posunul dopredu?

Pomôžem vám s návrhom správnej stratégie komunikácie pre vašu cieľovú skupinu na základe overených a vedeckých postupov, naplánujem a vytvorím vám redakčný plán príspevkov, storiek, budem sa starať o komunikáciu v rámci komentároch a hlavne vám prinesiem nových followerov a fanúšikov.

A to všetko na základe spojenia psychológie, pozitívnej komunikácie a kvalitného obsahu, ktorý predáva a vytvára dobré vzťahy. 

Ako vám dokážem pomôcť?

Pre váš biznis je dôležité, aby sme spoločne navrhli správnu stratégiu komunikácie, ktorá vám prinesie želané výsledky. Moja úloha v tejto skladačke bude pozostávať z nasledovných činností, vďaka ktorým dokážem vašim sociálnym sieťam zvýšiť úroveň:

 • Vopred vám navrhnem stratégiu komunikácie a dlhodobý plán
 • Vytvorím vám originálny obsah na mieru
 • Zrealizujem analýzu vašej cieľovej skupiny
 • Budem sa každodenne starať o rast vášho publika
 • Pravidelná analýza konkurencie
 • Vytvorím vám profesionálne reporty
 • Navrhnem, odkomunikujem a zabezpečím budovanie povedomia o značke
 • Pomôžem vám s návrhom spolupráce s vhodným influencerom

Čo vám to prinesie?

 • Kvalitný a pravidelný obsah, ktorý zaujme zákazníkov
 • Profesionálnu komunikáciu na sociálnych sieťach
 • Budovanie firemnej identity a vytvorenie širšieho povedomia o vašej značke
 • Nové príležitosti, zviditeľnenie a rast vašej značky

Ako pracujem?

Sociálne siete sú pre ľudí miesto oddychu, zábavy, načerpanie inšpirácie. Ale sú aj miestom, kde sa snažia nájsť motiváciu a obsah, ktorý im pomôže, zlepší ich život alebo nejakým spôsobom si vďaka nemu oddýchnu.

Práve z uvedených dôvodov je dôležité poznať vlastnú cieľovú skupinu. Každé publikum je unikátne a preto je nesmierne dôležité, aby ste poznali jeho špecifiká. Inými slovami, správa sociálnych sietí sa skladá z niekoľkých dôležitých krokov, ktoré prispievajú k vytvoreniu kvalitného obsahu a správne zvolenej komunikačnej stratégie:

 1. Nezáväzný rozhovor a príprava konceptu celej kampane
 2. Vytvorenie stratégie kampane
 3. Analýza cieľovej skupiny a zhodnotenie konkurencie
 4. Príprava redakčného plánu
 5. Tvorba textov
 6. Vytvorenie plánu statusov a príspevkov
 7. Proces schvaľovania a pripomienkovania návrhov a zmien
 8. Plánovanie príspevkov, tvorba komunikačnej stratégie
 9. Reporting a analýza výsledkov na konci mesiaca

Prečo práve ja? 

V prvom rade je pre mňa dôležité, aby na oboch stranách bola vzájomná spokojnosť. Tú vám viem z mojej strany garantovať profesionálnymi službami, ktoré sú založené na tvrdých dátach a odbornými poznatkami zo psychológie a marketingu. Klientov sa snažím pochopiť na základe individuálneho prístupu.

V mojej práci pri tvorbe obsahu a komunikačnej stratégie pracujem takým spôsobom, ako by som ho tvoril pre svoj vlastný blog. Do tvorby sa snažím vkladať lásku, profesionalitu a entuziazmus, ktorí ľudí vnímajú v každej vete. Na základe týchto osobných hodnôt pracujem na vlastných projektoch vyššie uvedeným spôsobom a rovnako budem pracovať aj pre vaše projekty.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.