Recenzie

Ako tvorím recenzie?

Na mojom blogu sa zameriavam na tvorbu komplexných recenzií produktov a služieb, ktoré považujem za kvalitné. Či už ide o športové potreby, elektroniku, knihy, filmy alebo služby reštaurácií a iných gastropodnikov, v mojich recenziách nájdete všetko, čo považujem za odporúčania hodné.

Zväčša recenzujem a píšem články o veciach, produktoch a službách, ktoré sám používam a ktoré ma zaujali do takej miery, že považujem za dôležité, aby sa o nich dozvedelo čo najviac ľudí. To znamená, že odporúčam veci, ktoré sám používam a s ktorými som nadmieru spokojný.

Samozrejme, k recenziám pristupujem podľa najlepšieho svedomia a vedomia. Pri hodnotení konkrétneho produktu a služby sa snažím identifikovať všetky pozitíva a negatíva, s ktorými som sa ja osobne stretol. To však neznamená, že niekto iný nemôže nájsť iné pozitívne  alebo negatívne stránky, ktoré som ja pri hodnotení nespozoroval.

Podstatné je, že do svojho hodnotenia v rámci recenzie sa snažím vkladať vždy svoje pocity, ktoré som prežíval počas zážitku s konkrétnym produktom alebo službou. V tomto smere je každá recenzia vyjadrením môjho subjektívneho názoru.

Tvorím recenzie na objednávku

V prípade, že máte záujem o PR spoluprácu a chcete, aby som vytvoril recenziu na váš produkt alebo službu, neváhajte ma kontaktovať.

Podmienky a pravidlá spolupráce si dohodneme individuálne, v závislosti od vášho produktu či služby.

Obojstranná spokojnosť je pre mňa najdôležitejšia.