Pro bono

Bezplatné služby PRO BONO

Copywriting – Obsah – Články 

Ako človek si uvedomujem, nielen svoju osobnú spoločenskú zodpovednosť, ale aj vďaka dostatku pracovných príležitostí, že je mojou morálnou povinnosťou poskytnúť bezplatné služby v oblasti tvorby obsahu pre klientov, ktorí nemajú vysoké finančné rezervy.

Z týchto dôvodov som sa rozhodol pomôcť najmä charitatívnym organizáciám, klientom a iným znevýhodneným subjektom, ktorí nemajú dostatok financií na profesionálne marketingové služby. Mojim cieľom je pomáhať ľuďom, ktorí pomáhajú iným ľuďom.

Pro bono - bezplatné služby

Aj napriek tomu, že by som rád pomohol viacerým organizáciám a subjektom, z kapacitných dôvodov môžem svoje služby poskytnúť tým, ktorí to najviac potrebujú. Avšak môj prístup je rovnako profesionálny a osobný, ako v prípade ostatných klientov.

Verím, že ak každý z nás prispeje svojim dielom pomoci pre druhých, môžeme spoločne zmeniť svet k lepšiu a vytvoriť tak lepšie miesto na živore pre nás všetkých.

V prípade, že máte záujem o moje bezplatné služby v oblasti tvorby obsahu, copywritingu alebo článkov na mieru, neváhajte ma kontaktovať.