PR spolupráce

Páči sa vám môj blog a máte záujem o spoluprácu? 

Blog www.alexvaculik.sk je osobný blog, na ktorom uverejňujem články na rôzne témy. Venujem sa predovšetkým témam, ktoré ma zajímajú a ktoré sú pre mňa blízke, ako napríklad psychológia, šport, cestovanie, kinematografia, literatúra, recenzie a tipy na produkty a služby, zaujímavosti a podobne. Je určený predovšetkým pre slovenské a české publikum.

Ako pristupujem k PR spoluprácam?

V rámci propagácie a reklamných spoluprác odporúčam iba také produkty a služby, s ktorými som osobne stotožnený a považujem ich za výborné. O takýchto produktoch a službách sa vyjadrujem vždy v súlade s mojimi reálnymi skúsenosťami, či už v pozitívnom alebo v negatívnom zmysle. To znamená, že moje recenzie a hodnotenia sú založené na čo najobjektívnejšom zhodnotení konkrétnych služieb a produktov.

Cieľ mojich článkov 

V snahe o tvorbu kvalitného a originálneho obsahu, ktorý nájdet na mojom blogu, publikujem články s dôrazom na kvalitu než kvantitu. Mojim cieľom je, aby čitatelia na mojom blogu našli informácie, ktoré im pomôžu a vďaka nim získajú niečo, čo im zjednoduší ich život. Snažím sa o to, aby každý môj článok prinášal pridanú hodnotu a uspokojil potreby čitateľov.

Štatistiky a demografia  

V rekonštrukcii.

Aktuálny stav na sociálnych sieťach a mojom blogu

FacebookBy Vaculik: 135 sledovateľov

Instagramalex_vaculik_blog: 350 sledovateľov

Blog – štatistiky čoskoro

V prípade záujmu o PR spoluprácu ma neváhajte kontaktovať, napíšte e-mail alebo mi  zavolajte +421 950 595 870.