Podporte ma 💝

Podporte ma

Dobrý deň.

Volám sa Alex Vaculík, som vyštudovaný psychológ, bloger a copywriter na voľnej nohe. Hlavným cieľom môjho blogu je tvoriť kvalitný obsah s pridanou hodnotu, ktorý nenájdete nikde inde. Moje články sa snažím tvoriť tak, aby prenikli do podstaty a dali čitateľom odpovede na ich otázky. Cez moje články chcem pomôcť ľuďom, aby žili kvalitnejší, zdravší a zmysluplnejší život.

Obsah tvorím predovšetkým vo voľnom čase a zadarmo bez nároku na honorár. Aktívne sa zaujímam o rôzne témy a snažím sa kontinuálne vzdelávať v oblastiach, ktoré ľudia považujú za dôležité. Aktívna a konzistentná tvorba si vyžaduje nielen čas ale aj peniaze.

Ak zvážite akúkoľvek finančnú podporu môjho blogu, zvýšite aj frekvenciu hodnotných a kvalitných článkov a príspevkov. 

Zo srdca Vám ďakujem.

Ciele do budúcnosti

V budúcnosti by som chcel vytvoriť video reláciu a podcast a tvoriť zaujímavé rozhovory do hĺbky s inšpiratívymi osobnosťami zo Slovenska. To si však vyžaduje nákup technického vybavenie (kamier, mikrofónov, svetiel a pod.) za tisícky eur. V prípade, že takýto nápad považujete za užitočný, môžete ma a tento nápad podporiť jedným z nižšie uvedených spôsobov.

Bankový účet

Podpora priamo na môj účet:

Tatra banka

IBAN: SK2011000000002917894877

BIC/SWIFT: TATRSKBX

Kód banky: 1100

Variabilný symbol: „Podpora blogu“

Buy Me a Coffe

Ide o crowfundingovú (charitatívnu) platformu, cez ktorú mi môžete kúpiť pomyselnú „kávu“ vo Vami zvolenej finančnej hodnote.

Odkaz na platformu Buy Me a Coffe:

https://www.buymeacoffee.com/alexvaculik

Patreon 

Aktuálne v príprave.

S úctou a vďakou za každého jedného podporovateľa,  

Alex Vaculík