FAQ

FAQ – často kladené otázky

Ľudia sa ma často pýtajú rovnaké otázky, ktoré som už viackrát v minulosti zodpovedal. Preto som pripravil tento stručný a jasný prehľad často kladených otázok (FAQ), kde sa okrem toho dozviete aj to, či som politicky aktívny alebo či robím affiliate marketing. Tento prehľad vám pomôže s navigáciou na mojom blogu a dozviete sa o mne základné informácie.

1. Prečo som začal blogovať? 

Pretože som odmalička rád písal a tvoril. Dostával som často pozitívnu spätnú väzbu na moje slohové práce už na základnej škole. A už dlhšie som sa pohrával s myšlienkou, že založím vlastný blog, kde budem okrem vlastných názorov, publikovať články na rôzne témy, ktoré považujem za dôležité.

2. Platí ťa niekto? 

Nie, nikto ma neplatí. Každá reklamná spolupráca je vždy riadne označená ako spolupráca, napr. #spolupraca v súlade s etickým kódexom tak, aby čitateľ vedel, že ide o platenú reklamu.

3. Venuješ sa aj iným blogom/projektom? 

Nie. V súčasnosti sa venujem výlučne svojmu blogu.

4. Študoval si na VŠ?

Vyštudoval som v roku 2022 psychológiu na Trnavskej univerzite v Trnave.

5. Spolupracuješ s firmami/jednotlivcami? 

Áno. Som otvorený spolupráci s rôznymi subjektmi. Na webe mám uvedený zoznam partnerov, s ktorými spolupracujem. Pre viac informácii si môžete pozrieť konkrétne podmienky a pravidlá spoluprác na stránke PR spolupráce.

6. Tvoríš obsah na objednávku? 

Áno. Prehľad mojich ponúkaných služieb nájdete na stránke Služby.

7. Publikuješ recenzie na rôzne produkty. Odporúčaš aj produkty, o ktorých nie si presvedčený alebo s nimi z nejakého dôvodu nesúhlasíš? 

Nie. Všetky recenzie, ktoré zverejňujem hodnotím v duchu čo najväčšej objektivity. To znamená, že sa snažím zhodnotiť a identifikovať všetky pozitívne a negatívne stránky. Neodporúčam produkty a služby, s ktorými sám nie som spokojný.

8. Si členom politickej strany alebo zvažuješ v budúcnosti vstúpiť do nejakej politickej strany?

V súčasnosti nie som členom žiadnej politickej strany a ani v minulosti som nebol politicky aktívny. K politike sa však vyjadrujem a všetky články a komentáre nájdete v rámci kategórie Politika.

9. Robíš affiliate marketing? 

Áno. Na stránke affiliate spolupráce nájdete zoznam aktuálnych spoluprác.

10. Prečo odkazuješ na externé weby? 

Pretože ich chcem takýmto spôsobom podporiť. Tým, že odkazujem priamo na ich stránky, chcem dať najavo svojim čitateľom, že som spokojný s ich službami a produktmi. A to je dôvod, prečo na nich často odkazujem.

Aktualizované dňa 13.6.2023