Doučovanie pre VŠ študentov

Poskytujem doučovanie pre vysokoškolských študentov v nasledovných oblastiach:

Doučovanie pre VŠ študentov. www.alexvaculik.sk
Zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash 

Psychológia:

V prípade, že potrebujete doučovanie na prijímacie skúšky, pokojne sa môžete na mňa obrátiť. Ak si nie ste istý/istá určitým komplikovaným javom alebo potrebujete spätnú väzba na seminárnu prácu či iný typ práce, kontaktujte ma.

Konzultácie záverečných prác (bakalárok, diplomoviek):

Potrebujete pomoc so záverečnou prácou a váš školiteľ nereaguje? Napíšte mi aj v tomto prípade. Poskytujem konzultácie záverečných prác a pokúsim sa vám dať svoj odborný názor.

Štatistika:

Nie ste „doma“ v štatistike a potrebujete sa uistiť, či ste vo svojej práce zvládli aplikovať svoje poznatky správne? Ponúkam vám doučovanie základných a pokročilých štatistických metód v programoch ako IBM SPSS, Jamovi či v Rku (Posit/RStudio).

Formálna úprava práce a jazyková korektúra: 

Máte problém ako formálne upraviť prácu podľa najnovších štandardov a pravidiel vašej VŠ? Horí vám pod zadkom s odovzdaním práce a ešte ste si ju po sebe neskontrolovali? Pomôžem vám. Prácu skontrolujem a upravím tak, aby spĺňala všetky kvality výbornej záverečnej práce.

V prípade záujmu ma kontaktujte e-mailom a do predmetu uveďte „Doučovanie pre VŠ študentov„. Ak je to urgentné, napíšte mi správu na Facebook.