Ako sledovať zápasy Realu Madrid naživo?

Chcete sledovať futbalové zápasy Realu Madrid v priamom prenose, ale neviete ako? 🤔 

Nemáte prehľad, na akých televíznych kanáloch sa futbal vysiela? Máte záujem o kúpu televíznej alebo internetovej televízie, ale neviete si vybrať aj kvôli tomu, že máte záujem o sledovanie zápasov Realu? Alebo chcete pozerať futbal zadarmo cez internet bez viazanosti?

V tomto článku som pripravil jednoduchý návod pre každého, kto chce sledovať zápasy Realu Madrid v priamom prenose. Urobil som prehľad ponúk od rôznych operátorov a taktiež som našiel spôsob, ako sledovať Real Madrid cez internet zadarmo.

V tomto článku sa dočítate:

  • na akých televíznych staniciach môžete sledovať zápasy Realu Madrid,
  • ktorí operátori ponúkajú tieto kanály,
  • cenové porovnanie ponúk jednotlivých operátorov,
  • ako sledovať zápasy Realu Madrid cez internet zadarmo,
  • a ktorá ponuka operátorov je najvýhodnejšia.

Aké televízne kanály vysielajú zápasy Realu Madrid?

Hlavnými a oficiálnymi vysielacimi televíznymi kanálmi futbalových zápasov Realu Madrid sú Nova Sport 3 a Nova Sport 4 pre Španielsku La Ligu. Španielsky pohár Copa Del Rey a Superpohár vysielajú kanály Sport 1 a Sport 2.

Za predpokladu, že mám správne informácie, Real Madrid v Lige Majstrov si pozriete na kanáloch Premier Sport 1 a 2.

Poďme sa teraz pozrieť na jednotlivé ponuky operátorov.

Ktorí operátori ponúkajú tieto televízne kanály?

Bohužiaľ, u nás ponúka všetky vyššie uvedené televízne stanice bez dokúpenia akýchkoľvek športových balíčkov iba jediná spoločnosť. A to Telekom a ich služba Magio TV, konkrétne ponuka L a XL.

Pri písaní tohto článku som si prezrel všetky možné ponuky od Orange-u, UPC, Skylinku a iných a, bohužiaľ, nenašiel som u nich taký balíček alebo variantu, ktorá by ponúkala všetky vyššie uvedené kanály.

Ja osobne využívam ponuku od Telekomu. Vybral som si variantu „Magio TV cez internet Ls viazanosťou na 24 mesiacov, pretože som využil ich akciovú ponuku. Cena tohto variantu (balíčka) s 90+TV stanicami je 20,40 € s DPH a spomínanou viazanosťou.

Telekom však ponúka aj Magio TV bez viazanosti v rovnomennej ponuke ako s viazanosťou s rozdielom o niečo vyššej ceny. V prípade spomínanej ponuky L je cena 22,50 € mesačne.

Avšak pre tých, ktorí chcú sledovať len zápasy Realu Madrid či športové kanály, Telekom ponúka Balík Šport Extra, ktorý si môžete zakúpiť ako samostatnú internetovú službu za skvelých 9 € mesačne bez viazanosti. A to je veľmi výhodná ponuka.

Ako sledovať zápasy Realu Madrid cez internet zadarmo?  

Existujú internetové portály, ktoré vysielajú futbalové zápasy Realu Madrid zdarma.

Je ich málo a vysielajú zväčša len jeden typ súťaže, napr. domácu ligu. Takisto existujú webové stránky, ktoré vysielajú ligu majstrov. Negatívnym a častým javom je, že sa na nich vyskytujú vírusy a častokrát opakovane im seká obraz a signál sa prerušuje.

Z tohto dôvodu vyslovene neodporúčam tieto pochybné internetové stránky na sledovanie živých futbalových prenosov. Nie je to bezpečné a za tú kvalitu to rozhodne nestojí.

Nemám to síce overené, ale predpokladám, že jediným oficiálnym internetovým portál pre sledovanie zápasov španielskej ligy je platforma LaLiga+, na ktorej by sa mali dať sledovať aj zápasy Realu Madrid. Bohužiaľ, ide o platený online stream.

Ak tipujete, existuje aj ponuka od stávkových spoločností, cez ktoré môžete sledovať zápasy Realu Madrid v La Lige takmer zadarmo.

Stávkové spoločnosti

Cez stávkové spoločnosti, ako sú Fortuna, Tipsport a Niké môžete v prípade splnenia určitých podmienok sledovať futbalové zápasy Realu Madrid v španielskej ligy úplne zadarmo.

Ja osobne tieto spôsoby sledovania zápasov Realu Madrid cez stávkové televízne spoločnosti nemám overené a považujem ich za polovičné riešenie, ktoré má viac negatív ako pozitív. Z tohto dôvodu ich neodporúčam.

Výber je na vás.

Najvýhodnejšia ponuka 

Z uvedeného množstva ponúk od operátorov v pomere cena a komfort pre mňa jednoznačne víťazí ponuka od Telekomu vo forme Balíka Šport Extra prostredníctvom internetovej televízie za 9€ mesačne bez viazanosti.

Podľa môjho názoru ide o bezkonkurenčnú ponuku nielen pre fanúšikov Realu Madrid, ale aj pre akýchkoľvek športových nadšencov, ktorí si chcú v pohodlí domova vychutnávať naživo zápasy ich obľúbeného klubu.

A ktorá ponuka alebo variant je pre vás najtraktívnejšia? 🧐 

V prípade, že máte nejaké doplňujúce otázky alebo pripomienky, neváhajte ma kontaktovať. 

Alex Vaculík 

| Ak sa vám moje články páčia a prinášajú vám pridanú hodnotu, môžete ma podporiť zdieľaním alebo sledovaním mojich profilov na Instagrame alebo na Facebooku. Ďakujem. | Články na Instagrame a Facebooku nájdete aj pod hashtagom #byvaculik

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu